Na smučišču Cerkno je bilo v soboto, 29. januarja 2022, 45. tekmovanje "Partizanske smučine Cerkno '45". Četudi so COVID okužbe zdesetkale našo ekipo smučarjev, smo bili ZVGS na tekmovanju častno in uspešno zastopani.

Žal smo nastopili samo v najstarejši starostni kategoriji, "rojeni leta 1957 ali starejši", kar kaže na slabo luč našega članstva. Večinoma so, na vseh področjih, predvsem aktivni starejši člani ZVGS.

 

Na tekmovanju smo dosegli odmeven uspeh. Naš član Anton Primožič je v najstarejši kategoriji zasedel 1. mesto! Poleg tega je dosegel tudi najboljši absolutni čas vseh starostnih kategorij, tudi med kategorijami ZZB, ZSČ, ZVVS in Sever. Čestitamo!

 

Fotografije: Miha Butara

Rezultati in fotogalerija

 

Vremenska pratika

za leto 2024

Vabimo vas, da si ogledate vremensko pratiko za 2024, ki jo je kot že nekaj let do sedaj pripravil naš član mag. Dušan Kaplan.

PREBERITE VEČ...

KOLEDAR AKTIVNOSTI

za leto 2024

 

PREBERITE VEČ...

POSTANI

NAŠ ČLAN

 

PREBERITE VEČ...

Združenje vojaških gornikov Slovenije

 Vojašnica Boštjana Kekca

     Bohinjska Bela 153

     4263 Bohinjska Bela

PREDSEDNIK:

Tomaž Žbogar

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

 

SEKRETAR:

Anton Vavroš

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

© 2024 Združenje vojaških gornikov Slovenije. Vse pravice pridržane.